Pomozimo Japanu

Sponzori

Grad Osijek

Županija Osječko-baranjska

Osječka pivovara

Claritas

Maraska

Techno

judoklubmladostosijekbaner50godb.jpg

Rezultati - 14. Međunarosni memorijal Josipa Potneka

14. MEĐUNARODNI MEMORIJAL

JOSIPA POTNEKA

HRVATSKI SUPER KUP

OTVORENO EKIPNO MJEŠOVITO NATJECANJE

EURO REGIONALNE JUDO LIGE

Dvorana Gradski vrt, Osijek, 26. listopada 2019.

Organizator: Judo klub Mladost Osijek


  • Svi REZULTATI dostupni su na stranicama HRVATSKOG JUDO SAVEZA


Napomena: na stranicama Hrvatskog judo saveza ekipni poredak nije dobar jer se računa prema broju osvojenih medalja a ne prema bodovima koje natjecatelj ostvari s obzirom na plasman i broj natjecatelja u konkurenciji.


REZULTATI OTVORENOG EKIPNOG MJEŠOVITOG NATJECANJA

EURO REGIONALNE JUDO LIGE


1. JK CEMENT BEOČIN (SRBIJA)

2. JK MLADOST OSIJEK (HRVATSKA)

3. JK SPARTAK SUBOTICA (SRBIJA)


Za ekipu Judo kluba Mladost u mješovitom timu nastupili su:

Marta Vidmar (pojačanje iz JK Jigoro, Kutjevo) – 48 kg

Luka Katić (pojačanje iz JK Osijek, Osijek) – 60 kg

Tisa Česko – 63 kg

Filip Pušić – 81 kg

Stella Lovaković + 63 kg

Luka Micai + 81 kg

 

 

POJEDINAČNI REZULTATI JUDO KLUBA MLADOST:

 

Ime

Mjesto

Uzrast

kategorija

ČESKO Tisa

1.

U16

-63

ČESKO Tisa

1.

U18

-63

HANIĆ Patrik

1.

U18

-60

LOVAKOVIĆ Stella

1.

U18

+70

LOVAKOVIĆ Stella

2.

U16

+70

MIKIĆ Sara

1.

U10

-36

MIKIĆ Sara

5.

U12

-36

ŠUSTER Erika

1.

U14

-40

ŠUSTER Erika

5.

U12

-40

IMERI Sara

2.

U14

-57

PUŠIĆ Filip

2.

U18

-73

PUŠIĆ Filip

3.

U16

-73

PUŠIĆ Paulina

2.

U14

+63

SLUNJSKI David

2.

U8

+42

ĐUKIĆ Danijel

3.

U10

-46

GOLOB Roko

3.

U10

-46

HOGL Nikola

3.

U10

-34

MICAI Luka

3.

U18

-90

MIKIĆ Sebastijan

3.

U8

-34

PERAN Marko

3.

U10

-24

ŠNUR Tena

3.

U12

-36

TOMAŠEVIĆ Benjamin

3.

U8

-27

ĐUKIĆ Ivano

3.

U12

-46

MADUNIĆ Vanja

3.

U14

-42

HOGL Dunja

3.

U14

-63

BUDIMČIĆ Marko

5.

U12

-38

MADUNIĆ Dina

5.

U16

-63

MELMAJER Filip

5.

U12

-55

MRKOVIĆ Luka

5.

U10

-42

ROSO Vjeko

5.

U10

-24

STANIšIć Viktor

5.

U10

-42

SVALINA Jakov

5.

U12

-50

VARGA Vanessa

5.

U10

-32

IMERI Esra

7.

U12

-40

VEIĆ Adrian

7.

U10

-27

 

Natjecatelji koji nisu ostvarili plasman:

GETOŠ Maksim, dječaci U12, -34 kg

DUJANOVIĆ Marko, dječaci U12, -34 kg

HOGL Dunja, curice U14, -63 kg

ŠAMADAN Tin, limači U10, -27 kg

ŽULJ Domagoj, limači U10, -34 kg

BAĆANI Luka, limači U10, -34 kg

 

 

 

jk mladost osijek
jk mladost osijek
regionalna euro liga ekipno 2019

 

 

14. MEĐUNARODNI MEMORIJAL

JOSIPA POTNEKA

HRVATSKI SUPER KUP

OTVORENO EKIPNO MJEŠOVITO NATJECANJE

EURO REGIONALNE JUDO LIGE

Dvorana Gradski vrt, Osijek, 26. listopada 2019.

Organizator: Judo klub Mladost Osijek

Svi REZULTATI dostupni su na stranicama HRVATSKOG JUDO SAVEZA https://judo.hr/competition/2334/club

EKIPNI POREDAK nalazi se u tablici u prilogu.

Napomena: na stranicama Hrvatskog judo saveza ekipni poredak nije dobar jer se računa prema broju osvojenih medalja a ne prema bodovima koje natjecatelj ostvari s obzirom na plasman i broj natjecatelja u konkurenciji.

REZULTATI OTVORENOG EKIPNOG MJEŠOVITOG NATJECANJA

EURO REGIONALNE JUDO LIGE

1. JK CEMENT BEOČIN (SRBIJA)

2. JK MLADOST OSIJEK (HRVATSKA)

3. JK SPARTAK SUBOTICA (SRBIJA)

Za ekipu Judo kluba Mladost u mješovitom timu nastupili su:

Marta Vidmar (pojačanje iz JK Jigoro, Kutjevo) – 48 kg

Luka Katić (pojačanje iz JK Osijek, Osijek) – 60 kg

Tisa Česko – 63 kg

Filip Pušić – 81 kg

Stella Lovaković + 63 kg

Luka Micai + 81 kg

 

Najnovije vijesti

Najčitanije